Prochem - defining the future

Realizacja inwestycji

Istotnym powodem, dla którego wybiera nas wielu klientów jest zdolność organizacyjna do łączenia wszystkich elementów procesu inwestycyjnego.

Kompleksowo realizujemy inwestycję od wykonania prac projektowych aż do przekazania inwestorowi gotowego obiektu „pod klucz”.

Działając w różnorodnych formułach (Generalne Wykonawstwo, Generalna Realizacja Inwestycji, EPC) - bezpośrednio zawieramy umowy z kwalifikowanymi podwykonawcami i dostawcami, a na gotowy obiekt udzielamy własnej gwarancji.
Dzięki stałemu procesowi kwalifikacji i oceny podwykonawców i dostawców (zgodnie z procedurami Zintegrowanego Systemu Zarządzania) jesteśmy w stanie spełnić najwyższe wymagania jakościowe Klientów.

Dział Realizacji Inwestycji odpowiada za kontraktację dostaw i robót oraz prowadzenie budowy. W dziale tym zatrudniamy profesjonalną kadrą inżynierską z wieloletnim doświadczeniem.

Po zakończeniu inwestycji oferujemy również usługi w zakresie rozruchu. Dysponujemy własną grupą wyspecjalizowaną w rozruchach instalacji przemysłowych, gotową do przeprowadzenia lub nadzorowania rozruchów mechanicznych i technologicznych. Na życzenie Klienta możemy także przeprowadzić specjalistyczne szkolenie personelu zarówno na terenie zakładu, jak i u producentów maszyn i urządzeń.