Prochem - defining the future

O nas

PROCHEM to firma inżynierska, projektująca i realizująca inwestycje przemysłowe, obiekty budownictwa ogólnego, a także ochrony środowiska.
Firma istnieje od 1947 r. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również stosowanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują o jej niezmiennie wysokiej pozycji na rynku budowlanym.

PROCHEM specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji inwestycji budowlanych. Inwestycje realizujemy kompleksowo od przygotowania koncepcji projektowych po symboliczne przekazanie klucza inwestorowi, bądź też realizujemy poszczególne zadania na różnych etapach procesu inwestycyjnego. Uczestniczymy w organizacji i zarządzaniu inwestycją pełniąc funkcję doradcy, dewelopera, inwestora zastępczego, inspektora nadzoru inwestorskiego, inżyniera kontraktu FIDIC, czy też generalnego realizatora inwestycji. Świadczymy również usługi konsultingowe w zakresie realizacji kontraktów finansowanych z funduszy pomocowych Unii Europejskiej, w tym opracowywanie wniosków o dofinansowanie.

PROCHEM zatrudnia doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel techniczny w różnych specjalnościach, w tym m.in.: technologicznej, architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, mechanicznej, elektrycznej, teletechnicznej i telekomunikacyjnej, instalacyjnej, itd. Ponadto w naszej firmie zatrudnieni są inżynierowie projektu, inspektorzy nadzoru oraz inny personel techniczny - niezbędni do zarządzania realizacją inwestycji. Od 1994 r. akcje spółki notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.


Misją firmy PROCHEM jest umożliwienie Klientom uzyskania realnej przewagi konkurencyjnej przez dostarczenie im usług o najwyższej jakości, w terminach i cenach przez nich akceptowanych, przy jednoczesnym zagwarantowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.